Pasování předškoláků

Jsou chvíle, kdy si člověk naplno uvědomí, jak rychle děti rostou. A právě jednu takovou jsme prožili ve čtvrtek 4. června na zahradě mateřské školy.

V krásné a slavnostní atmosféře jsme si symbolicky převzali naše budoucí prvňáčky. Bylo radostné sledovat nadšené tváře dětí, hrdé rodiče i dojetí, které k takovým okamžikům patří.

A teď už to můžeme říct nahlas – jsou naši. ❤️

Ještě je čekají bezstarostné letní dny plné her, výletů a dobrodružství, ale my už se pomalu těšíme na první školní den, první písmenka, nová přátelství i všechny zážitky, které nás společně čekají.

Milí budoucí prvňáčci, užijte si krásné léto. Až se po prázdninách otevřou dveře školy, bude v nich čekat místo právě pro vás.