Výtvarná soutěž „Naše škola“

Žáci měli možnost se zapojit do výtvarné soutěže, která nesla název „Naše škola“. Úkolem bylo zvěčnit naši rozsečskou školu. Záleželo na každém z nich, zda zvolí cestu modelování, malování, kreslení či jakéhokoliv jiného způsobu.

Sešla se nám spousta krásných výtvorů, které jste měli možnost vidět na Dni otevřených dveří. Zároveň jste měli možnost hlasovat a rozhodnout tak o vítězi celé soutěže.

Třetí místa byla hned dvě. Jedno z nich obsadila se svým modelem Kristýnka Vlasáková z 2. třídy. Stejně tak se na třetím místě umístil model, který vytvořila Verunka Gracias s Amálkou Sadílkovou také z 2. třídy.

Druhé místo získal se svým modelem z 3D tiskárny Ondra Prudký ze 3. třídy.

Vítězem celé soutěže se stal dřevěný model Matyáše Koukala ze 4. třídy.

Všem děkujeme za účast v naší soutěži!